ukr
Всі розділи
Чернівці
Профіль компанії

Joffer, ТОВ

Представник компанії
Чепурняк Оксана Василівнаадміністратор
Адреса компанії
юридичний
М. Чернівці, вул. Рівненська 5а
фактичний
М. Чернівці, вул. Рівненська 5а
Реєстрація:  8 квітня 2021
Індекс активності: F0.0
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

Ми - команда, закохана в талановитих людей і свою роботу. Щодня ми працюємо на 150% для того, щоб кожен отримав можливість реалізувати себе, - і це наш спосіб зробити світ кращим.

Ми віримо, що потенціал має перетворюватись в дохід і безмежне задоволення від улюбленої справи.

Ми любимо зустрічати проактивних та ініціативних особистостей. Ми допомагаємо виявити приховані здібності і зрозуміти кожного кандидата.

Наш клієнт - це, насамперед, наш друг, для якого ми не лише створюємо якісну послугу, але й допомагаємо визначити та покращити зони розвитку.

Компанія утворена в 2017 році, чисельність 6 осіб

Вакансії компанії

Переглянути всі
Всього вакансій: 1
Менеджер з продажу  20 000 - 30 000 грн
Joffer, ТОВ | Чернівці
повна зайнятість, досвід роботи від 1 року, вища освіта
Ми знаємо, де у Чернівцях зароблятивід $1 000 на місяць! Все що тобі для цього потрібно:бути націленим на результат, вміти знайти та вирішити проблему клієнта. Якщо це про тебе — ти нам потрібен! В свою чергу, гарантуємо тобі роботу в компанії міжнародного рівня, яка є лідером у сфері постачання медичного обладнання, свободу дій в робочому процесі та найпрогресивнішу команду! Якщо ти готовий викладатись на всі 100%, працювати на свій результат щоб заробляти від 20 000 грн в місяць, раді вітати тебе в команді. Компанія на ринку вже понад 13 років і за цей час — охопила 80% ринку України у сфері продажу медичного обладнання і продовжує підкорювати нові горизонти за межами нашої країни. Компанія працює виключно за європейськими стандартами корпоративної культури та завдяки цьому — тут найуспішніший і прогресивний колектив. Нам важливо: досвід в телефонних продажах; вміння працювати на результат; навички ведення переговорів; перевагою буде досвід роботи з великими чеками. Компанія гарантує: гідну оплату праці ставка+%+бонуси від 20 000 грн в місяць; особистісний та професійний ріст; оплачуване навчання; інноваційність в робочому процесі; 5-ти денний гнучкий графік роботи; сучасний офіс та комфортні умови праці; знижки на обстеження в приватному медичному центрі. Що ти будеш робити: консультувати клієнтів в телефонному режимі; працювати на свій результат; грамотно працювати з CRM-системою; ретельно готувати супровідну документацію; щоранку приходити на роботу з хорошим настроєм. Приєднуйся до успішної команди, де цінують гумор та твій результат. Надсилай резюме, ми чекаємо саме на тебе!
Всі вакансії компанії: 1
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English